Ova Anova in the Internatia Song Contest: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|X | |X | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|'''[[Internatia Song Contest 13|13th]]''' | |||
|Hadise | |||
|TBA | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|X | |X | ||
|X | |X | ||
|- | |||
|'''[[Internatia Song Contest 13|13th]]''' | |||
|Hadise | |||
|TBA | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||